ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Запрошуємо зареєструватись на VI Форум Мережі Вільних Місцевих Політиків
Дата новини: 2015-08-12

Запрошуємо Вас прийняти участь у VI Форумі Мережі вільних місцевих політиків, який відбудеться 11-13 вересня  у Києві! Тема Форуму: “Ефективна місцева виборча кампанія для кандидатів”.  Організатори – Центр громадянських ініціатив та представництво фонду Фрідріха Науманна в Україні.

Учасники – особи, які братимуть участь у місцевих виборах 2015 року у якості кандидатів у депутати селищних, міських, районних, обласних рад та селищних і міських голів.   

Умови участі. Участь у Форумі є БЕЗКОШТОВНОЮ, що включає покриття організаторами витрат на проживання, харчування, конференц-послуги, друковані та роздаткові матеріали, оплату послуг тренерів, трансфер по Києву. Учасники оплачують власним коштом трансфер до Києва та зворотньо, а також благодійний внесок в розмірі 200 гривень з особи на розрахунковий рахунок організатора Центру громадянських ініціатив (зібрані кошти використовуються на статутні  потреби ЦеГрІн, в тому числі на потреби українських військових формувань в зоні АТО). Реквізити Центру будуть надіслані учасникам після завершення відбору.

Увага! Звертаємо Вашу увагу на те, що відбір учасників VI Форуму Мережі вільних місцевих політиків проводиться на конкурсній основі. Для участі у Форумі необхідно до 23:59 години,  24 серпня 2015 року ЗАПОВНИТИ РЕЄСТРАЦІЙНУ АНКЕТУ 

Кількість учасників обмежена. Анкети, надіслані після встановленого терміну до розгляду не прийматимуться.

Повідомлення про зарахування учасників буде оприлюднене на сайті ЦеГрІн www.cehrin.org.ua  та на ФБ-сторінці Центру і спільноти МВМП. Особам, які не здійснили благодійний внесок, може бути відмовлено в участі.

У разі виникнення запитань, звертайтесь:067 454 48 188, або 099 004 26  35 – Богдан Коваль

Переглядів: 374