ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
ЗБИРАЄТЕСЬ В АПТЕКУ, МАГАЗИН, БАНК НА ПОШТУ? ОДЯГНІТЬ МАСКУ.
Дата новини: 2020-03-23

ЗБИРАЄТЕСЬ В АПТЕКУ, МАГАЗИН, БАНК НА ПОШТУ? ОДЯГНІТЬ МАСКУ.
📌МАСКА, попри те, що не є гарантованою перешкодою для інфекцій, в поєднанні з іншими заходами профілактики все ж є важливим елементом для зменшення ризиків поширення вірусів.
📌МАСКА забезпечує насамперед бар’єрний захист: коли людина інфікована, то маска на її обличчі не дасть вірусу поширитися на людей і поверхні при чханні або кашлі.
📌МАСКА на обличчі здорових людей, які знаходяться разом з інфікованими (ближче 1,5 метра), стане бар’єром для вірусу і він не потрапить на рот чи ніс, які маска, прикриває.
📌МАСКУ в час епідеміологічної загрози обов’язково одягають у випадках:
🔶Якщо ви кашляєте, чхаєте, є підвищена температура
🔶Якщо ви доглядаєте за людиною із симптомами хвороби
🔶Якщо ви працюєте в місцях великого скупчення людей (персонал супермаркетів, працівники поліції, водії пасажирського транспорту).
❗️ВАЖЛИВО: маска забезпечує захист тільки в поєднанні з регулярною гігієною рук і своєчасною заміною маски, а найкраща профілактика – дистанція між людьми щонайменше 1,5 метра.
🖇До слова, районна рада налагодила співпрацю з підприємцями району, які зголосилися на волонтерських засадах шити маски. Відтак сьогодні буде отримано першу партію захисних масок, які будуть роздані першочергово тим, хто в найбільшій зоні ризику, бо в силу виконання своїх службових обов’язків змушені постійно контактувати з людьми, а саме: працівникам медичної сфери та сфери соціального захисту, працівникам поліції, а також працівникам центру соціального обслуговування.
⁉️ Рекомендації як правильно користуватись масками в інфографіці нижче.
⤵️⤵️⤵️

Слайд1 Слайд2 Слайд3 Слайд4 Слайд5 Слайд6

Переглядів: 84