ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Зроблено ще один крок у створенні Старосамбірського управління водного господарства
Дата новини: 2015-09-02

В Старосамбірському  районі виконувались заходи з протипаводкового захисту,  в рамках інвестиційного проекту «Комплексний протипаводковий захист населених пунктів Львівської області у 2009-2011 роках».

Окрім цього, в рамках загальнодержавної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року державним підприємством «Прикарпатська регіональна дирекція з водного будівництва» по об’єкту «Регулювання і берегоукріплення р. Крем’янка та її притоків в с. Воля Старосамбірського району Львівської області» виготовлено проектно-кошторисну документацію.

За інформацією громад на території, яких реалізовувались противопаводкові заходи, станом на сьогодні стан берегоукріплень є незадовільний.

Однією з причин такого стану вважаємо відсутність належного контролю за дотриманням противопаводкових заходів з боку Самбірського управління водного господарства.

Старосамбірська районна рада неодноразово виходила  з ініціативою про створення Старосамбірського управління водного господарства.

Зокрема, було скеровано звернення до голови Львівської обласної ради про сприяння у створенні Старосамбірського управління водного господарства.

За дорученням голови Львівської обласної ради постійною комісією з питань екології, природних ресурсів та рекреації на засіданні , яке відбулось 11 серпня 2015 року було одноголосно підтримано ініціативу  районної ради щодо створення Старосамбірського управління водного господарства та скеровано доручення до відповідних державних структур.

 

Переглядів: 390