ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Зустріч з платниками Старосамбірського відділення Самбірської ОДПІ
Дата новини: 2018-04-23

З метою поліпшення комунікацій з платниками податків, в приміщенні Старосамбірського відділення Самбірської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відбулася зустріч податківців з представниками бізнесу, громадських об’єднань та підприємців. 

Розпочав зустріч в.о заступника начальника  начальник Старосамбірського відділення Самбірської  ОДПІ  Віктор  Дмитрук, який зазначив, що одним з основних напрямів роботи податківців є створення належних умов ведення бізнесу в Україні з одночасним підвищенням відповідальності за несплату податків.

“Сьогодні як ніколи, фіскальна служба готова вислухати думки, пропозиції, побажання підприємців щодо вдосконалення системи оподаткування, покращення сервісних функцій. Саме такі зустрічі, де кожен може висловити свою точку зору, обмінятися думками, дуже допомагають в роботі”, – підкреслив він.

В.о заступника начальника начальник Старосамбірського відділення Самбірської  ОДПІ  Віктор  Дмитрук,   зазначив, що виконання прямого обов’язку ДФС є – наповнення державного та місцевих бюджетів.

Віктор  Богданович наголосив, що основними бюджетоформуючими податками до місцевого бюджету є: податок з доходів фізичних осіб , плата за землю, єдиний податок , акцизний податок . Ці  вищевказані  платежі  дали змогу профінансувати підвищення соціальних стандартів та потреби місцевих громад.

Зустріч пройшла у форматі відкритого діалогу, в ході якого були обговорені актуальні питання, що виникають у роботі.

preview1 (1)

Переглядів: 212