ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Звернення до податкової  можна надсилати і через Інтернет
Дата новини: 2015-11-24

images (1)

Оскільки з  з 28 жовтня 2015 р. набрала чинності нова редакція статті 5 Закону України від 02.10.1996 р. № 393/96-ВР «Про звернення громадян»,  старосамбірчани можуть тепер викласти своє звернення до органу фіскальної служби в будь-який з нижченаведених способів:

– через використання засобів електронного зв’язку, тобто через Інтернет;

– поштою;

– передати особисто до податкової інспекції за місцем реєстрації або через уповноважену  особу;

– усно, під – час особистого прийому керівництвом чи посадовими особами структурних  підрозділів інспекції.

 У зверненні громадян в електронній формі з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку  має бути зазначена електронна поштова адреса, на яку заявнику буде надіслана відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним, при цьому застосування електронного цифрового підпису – не обов’язкове  Увага, у випадку надсилання звернення в електронному вигляді без використання електронного цифрового підпису,  зазначене звернення повинно мати вигляд скан-копії та/або фото копії, наголошують фахівці служби. У письмовому зверненні обов’язково має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписане заявником/заявниками із зазначенням дати. Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, – невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання.

Довідково: інформацію про проведення особистого прийому громадян керівниками та іншими посадовими особами ДПІ, графіки прийому громадян розміщено на інформаційному стенді у Центрі обслуговування платників та на субсайті  ГУ ДФС у м. Львові.

 

Переглядів: 335