ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Звертаємось з проханням не підвищувати роздрібних цін на товари продовольчої групи, зокрема крупи, овочі, продукти першої необхідності, медикаменти
Дата новини: 2020-03-27

Буквально днями соціальні мережі мешканці району засипали гнівними коментарями, в яких скаржаться на суттєве підвищення роздрібних цін на товари продовольчої групи, зокрема крупи, овочі, продукти першої необхідності, медикаменти.
З метою реагування на необґрунтоване підвищення цін окремими підприємцями та торговими мережами керівники району скерували листи до Львівського обласного територіального відділення АКУ та Головного управління Держпродспожив служби у Львівській області щодо вжиття заходів для врегулювання цін на продукти першої необхідності.
Разом з тим вимагаємо від власників торгових мереж та магазинів роздрібної торгівлі припинити ганебну практику підвищення цін. Сьогодні важко всім і не припустимо наживатися на людях у такий складний час для країни.
Звертаємось також до голів місцевих рад та громадськості щоденно моніторити ціни на продовольчу групу товарів і, у випадку виявлення завищених цін, інформувати райдержадміністрацію/районну раду та Антимонопольний комітет України.
Також інформуємо, що на сайті ВРУ розміщено петицію «Довічне позбавлення волі за спекуляцію товарами першої необхідності (продуктами харчування, побутовою хімією, засобами гігієни), медичним обладнанням та лікарськими засобами під час карантину та надзвичайного стану» та запрошуємо активно долучитись до її підписання.

 
90863408_907691926326532_2741164079539290112_n
Переглядів: 88