ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Розпочались роботи з реконструкції пл. Героїв Небесної Сотні
Дата новини: 2017-08-07

   Розпочались роботи з реконструкції площі Героїв Небесної Сотні біля адмінбудинку районної ради відповідно до проекту «Реконструкція пл. Героїв Небесної Сотні в м. Старий Самбір Львівської області», розробленого Старосамбірською районною радою.

   Основною метою такої реконструкції є створення громадського простору не лише для жителів міста, але й всього району, адже щоденно сюди з різних питань приїжджають люди з усіх куточків нашого краю.

   Громадський простір є однією з важливих рис демократичного суспільства і, як показує світовий досвід, у містах з розвинутими громадськими просторами значно зростає культурне життя, і, як наслідок, знижується криміногенна обстановка. Отож сподіваємось, що наша площа Героїв Небесної Сотні стане привабливою площадкою для приємного проведення часу на відкритому повітрі, спілкування та обміну досвідом для мешканців міста та району.

    Фінансування даного етапу робіт проводиться з міського та районного бюджетів в рівних долях, по 100 тис. грн.  з кожного. Загальна кошторисна вартість згідно з ПКД складає 789,2 тис. грн. Завершення реконструкції планується на наступний рік шляхом участі в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку.

20170807_151512 20170807_095414

Переглядів: 309