ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
До уваги депутатів!!!!
Дата новини: 2020-01-13

Нагадуємо, що з першого січня 2020 року розпочався черговий етап електронного декларування, який триватиме до першого квітня 2020 року.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» депутати місцевих рад, сільські, селищні, міські голови зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

З метою завчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування необхідно виконати такі дії: 

  1. Перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування;
  2. Перевірити термін дії та працездатність ЕЦП (Електронний цифровий підпис) для роботи з Реєстром.

Звертаємо увагу, що за несвоєчасне подання декларації про майновий стан передбачено відповідальність за статтею 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю). Тому, з метою уникнення негативних наслідків, просимо відповідально поставитись до чергового етапу електронного декларування.

Звертаємо увагу також, що з 1 січня 2020 року набули чинності нові правила декларування та подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані (зміни до статей 46, 52 Закону України «Про запобігання корупції»).

Детальніше із новими та важливими аспектами кампанії декларування у 2020 році можна ознайомитись на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за посиланням: https://nazk.gov.ua/uk/departament-perevirky-deklaratsij-ta-monitoryngu-sposobu-zhyttya/metodychni-rekomendatsiyi-sub-yektam-deklaruvannya/

28517

Переглядів: 122