ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Напрацьовано пропозиції Старосамбірського району за результатами парламенських слухань
Дата новини: 2016-06-09

images (5) За результатами проведених парламентських слухань на тему: «Транскордонне співробітництво як чинник євроінтеграційних процесів України», що відбулися 8 червня 2016 року, голова районної ради Тетяна Терлецька звернулася з проханням до народного депутата України О.Юринець щодо включення до переліку рекомендацій наступні пропозиції від Старосамбірського району:

  1. Забезпечити здійснення необхідних заходів щодо пришвидшення обміну нотами між урядами України та Польщі з метою відкриття на планованому МАПП «Нижанковичі-Мальговичі» пішохідного пункту пропуску;
  2. Вжити заходів для ремонту під’їзних шляхів до існуючих та планових пунктів пропуску на українсько-польському кордоні, зокрема:

– дорога Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий 0+000-21+395 на ділянці Нижанковичі – Старий Самбір та мосту на зазначеній ділянці 4+869;

– дорога Т -14- 01 КПП «Смільниця – Старий Самбір» 15+000-30+000;

  1. Вжити заходів для відновлення міжнародного залізничного сполучення Загуж (Польща) – Хирів (Україна) з продовженням вузькоколійного маршруту в напрямку Нижанковичі (Україна) – Перемишль (Польща).

 

 

Переглядів: 374