ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Оголошується конкурс серед органів учнівського самоврядування шкіл та молодіжних організацій району «Думай глобально – дій локально»
Дата новини: 2019-11-05

‼️УВАГА‼️УВАГА‼️УВАГА‼️
📢ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС📢
На виконання розпорядження голови Старосамбірської районної ради, з метою популяризації серед учнівської молоді необхідності брати активну участь у житті громади, долучатися до вирішення проблем своєї місцевості, а також нагоди Дня місцевого самоврядування, Старосамбірською районною радою, за підтримки відділу освіти Старосамбірської РДА, оголошується конкурс ✒️серед органів учнівського самоврядування шкіл та молодіжних організацій району «Думай глобально – дій локально», що стартує сьогодні 5️⃣ листопада поточного року.
Впродовж двох тижнів (до 1️⃣8️⃣ листопада включно) школярі мають можливість запропонувати проєкт покращення життя своєї школи чи громади. Кожна заявка оцінюватиметься за 40-бальною шкалою згідно з такими критеріями:
📍 актуальність проблеми;
📍 можливість її реалізації;
📍 відповідність матеріалу темі і цілям;
📍 наявність результатів власних досліджень;
📍 якість подання матеріалу;
📍 змістовність і лаконічність;
📍 очікувані результати від впровадження ідеї;
📍 креативність.
👩‍💼 Презентація запропонованих проєктів відбудеться 2️⃣0️⃣ листопада поточного року у приміщенні Старосамбірської районної ради.
🕵️‍♂️ Ідея зппропонованого молодіжного проєкту-переможця ляже в основу написання заявки на Обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив на 2020-2025 роки.
😎 Переможцям випаде ексклюзивна можливість відчути себе у ролі голови та заступника голови районної ради, отримавши право “управління” Старосамбірською районною радою впродовж Дня місцевого самоврядування 7 грудня та отримати подарунки.
📨 Просимо надсилати свої проєктні заявки на 📧 sts_r_rada@ukr.net до 1️⃣8️⃣ листопада поточного року включно!

73370492_796845147411211_8161032006700892160_n

Переглядів: 143