ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Результати транскордонної співпраці на прикладі Старосамбірського району Україна та міста Колбушова Республіка Польща
Дата новини: 2015-07-29

У рамках транскордонної співпраці України та Республіки Польща відбулась робоча зустріч голови Старосамбірської районної ради Ореста Бонка та депутатів міста Колбушова Республіки Польща.

У зустрічі також взяв участь керівник служби цивільного захисту у Старосамбірському районі головного територіального управління МНС України у Львівській області Іван Леськів.

Колбушова – місто в південно-східній Польщі, це культурний центр з великим економічним потенціалом та інвестиційною діяльністю. У місті Колбушова сприятливі умови для створення малих та середніх підприємств, розвинені такі галузі, як харчова промисловість, виробництво будівельних матеріалів, меблів, одягу і пластмас. Це місто цікаве для туристів, багате на історію, привабливі пейзажі, захоплюючі пам’ятки минулого.

Дана співпраця на теренах Старосамбірщини вже має свої позитивні результати, адже саме депутатами з міста Колбушова першими відкликнулися на прохання голови Старосамбірської районної ради О.Бонка, надати допомогу сім’я учасників АТО, зокрема, така допомога була надана, впершу чергу, сім’я загиблих учасників АТО.

Метою теперішньої зустрічі було обговорення стану перебування внутрішньо переселених осіб в Старосамбірському районі (проблемні питання організації побуту та забезпечення соціального захисту даної категорії громадян), обговорення пріоритетів транскордонної співпраці на 2015-2016 роки.

Окрім того, сторони обговорили про можливість організації зустрічі керівника служби цивільного захисту у Старосамбірському районі І.Леськіва з його польським колегою з міста Колбушова та про придбання польською стороною  пожежного автомобіля.

Польські колеги запевнили українську сторону у своїй подальшій підтримці, а також запросили керівництво Старосамбірської районної ради відвідати місто Колбушова з дружнім візитом.

 

Переглядів: 364