ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Співпраця

 

Слайд1

Основні напрямки співпраці

Слайд2 Слайд3 Слайд4 Слайд5 Слайд6 Слайд7

Міжнародна співпраця

  Одним із пріоритетних напрямків розвитку Старосамбірського району є поглиблення співпраці із прикордонними адміністративно-територіальними одиницями найближчого сусіда та найважливішого європейського партнера – Польщею.

   Міжнародна співпраця, у нашому випадку між Старосамбірським районом та адміністративними одиницями Польщі – це рушійна сила, яка сприяє підвищенню рівня життя населення прикордоння, допомагає спільно вирішувати проблеми, що турбують мешканців по обидва боки кордону.

   Старосамбірський район налагодив зв’язки з найближчим сусідом Республікою Польща підписавши міжнародні угоди про співпрацю.  Угоди про співпрацю реалізовуються шляхом виконання спільних заходів у різних галузях, що узгоджені Виконавчими протоколами, які затверджуються сесією районної ради.

    Співпраця Старосамбірського району з повітами Республіки Польща є активною, не тільки між урядовими організаціями, органами місцевого самоврядування, а й між установами, організаціями, навчальними закладами.

Міжрегіональна співпраця

   У серпні 2016 року між Старосамбірською районною радою в особі голови Тетяни Терлецької, Старосамбірською районною державною адміністрацією в особі т.в.о. Ігоря Жука Львівської області з одного боку та Сватівською районною радою в особі Віти Сліпець,  Сватівською  районною держадміністрацією в особі Дмитра Мухтарова Луганської області з іншого було підписано «Меморандум про співпрацю та партнерство між Сватівською районною радою Луганської області, Сватівською районною державною адміністрацією Луганської області та Старосамбірською районною радою Львівської області, Старосамбірською районною державною адміністрацією Львівської області», який визначив відносини та напрями співробітництва між Старосамбірським районом Львівської області та Сватівським районом Луганської області. Зокрема, в Загальних положеннях Меморандуму вказано, що основною метою його укладання є погодження сторонами основних принципів та механізмів співпраці у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, охорони навколишнього природного середовища, залучення волонтерської допомоги та інвестицій на території Старосамбірського та Сватівського районів.

   Меморандумом передбачено, що сторони співпрацюватимуть у напрямку надання волонтерської допомоги, обміну досвідом з розробки районних програм соціального та економічного розвитку, культурного обміну, що забезпечить єднання громад заради Соборності України.

      18 квітня 2018 року між Старосамбірським районом та Великоберезнянським районом Закарпатської області підписано Декларацію про наміри та співпрацю в рамках підготовки та реалізації проекту спрямованого на популяризацію культури Карпат. 

 

Слайд74

 

РАЙОННА АСОЦІАЦІЯ МІСЦЕВИХ РАД «РАДИ СТАРОСАМБІРЩИНИ» ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

82000, Україна, Львівська область, м.Старий Самбір, вул.Л.Галицького, 40, тел.21-4-62, факс 21-6-23

Районна Асоціація місцевих рад «Ради Старосамбірщини» (далі Асоціація) була утворена 25 березня 2004 року з метою ефективнішого здійснення повноважень органів місцевого самоврядування, захисту прав та інтересів територіальних громад Старосамбірського району.

Згідно з рішенням  Загальних зборів районної асоціації місцевих рад “Ради Старосамбірщини” від 11 грудня 2015 року №145 “Про обрання Правління Районної асоціації місцевих Рад “Ради Старосамбірщини”

Керівними органами Асоціації є:

  • Загальні Збори Асоціації
  • Правління Асоціації

Голова Правління Асоціації:

  • Т.Терлецька

Заступник голови Правління Асоціації

  • М.Мартич

Склад Правління:

  • М.Катрич
  • І.Трухим
  • М.Рудавський
  • Ю.Петрик
  • В.Смолінський
  • П.Куляс