ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
В Старосамбірському відділенні Самбірської ОДПІ відбулися брифінг та тренінг для громадськості
Дата новини: 2018-09-19

 В Старосамбірському відділенні  Самбірської ОДПІ відбувся брифінг

на тему «Новини податкового законодавства»

         Провів брифінг в.о заступника начальника-начальника Старосамбірського відділення Самбірської ОДПІ  ГУ ДФС у Львівській області   Віктор Дмитрук. Представників засобів масової проінформовано про порядок особистого прийому громадян в органах державної фіскальної служби.

Віктор Дмитрук зазначив, що особистий прийом громадян посадовими особами органів фіскальної служби здійснюється відповідно до Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Державній фіскальній службі України та її територіальних органах, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.03.2015 №271 (далі – Порядок).

Він наголосив, що особистий прийом проводиться керівником інспекції, а у разі відсутності – уповноваженими ним посадовими особами, керівниками та посадовими особами структурних підрозділів інспекції, до компетенції яких належать відповідні питання. Прийом здійснюється відповідно до внутрішнього трудового розпорядку роботи інспекції за попереднім записом у дні та години, визначені графіком особистого прийому громадян, затвердженим керівником інспекції.

В.о заступника начальника-начальника Старосамбірського відділення нагадав, що запис громадян на прийом проводиться в робочі дні за графіком роботи податкової інспекції.

Запис на черговий прийом до керівництва інспекції припиняється за десять робочих днів до дати особистого прийому, до посадових осіб структурних підрозділів органів ДФС – за п’ять робочих днів до дати особистого прийому.

Платників Старосамбірщини на тренінгу ознайомили з системою «Електронний чек»

Під час тренінгу, який відбувся днями у Старосамбірському  відділенні Самбірської ОДПІ головний державний інспектор Білас Іван розповів присутнім, що на сьогодні триває пілотний проект щодо застосування інноваційної електронної системи «Електронний чек» або e-Receipt, запроваджений ДФС України.

Дана система передбачає впровадження новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів для реєстрації розрахункових операцій у сфері торгівлі та послуг без застосування традиційних реєстраторів (РРО).

Програма «Електронний чек» має низку суттєвих переваг, зокрема:

– вона доступна, безкоштовна та може бути інтегрована з іншими системами ДФС і бухгалтерськими програмами;

– має найвищий ступінь захисту й працює 24 години на добу та 7 днів на тиждень;

– систему можна встановити на будь-який пристрій – персональний комп’ютер, планшет чи смартфон.

«Нова інформаційна система передбачає оnline реєстрацію персональних комп’ютерів, планшетів, смартфонів, без подання до контролюючих органів будь-яких паперових документів та не потребуватиме абонентської плати за користування нею», – зазначив Іван Білас.

На завершення заходу учасники  отримали відповіді на актуальні запитання

c9a077a4

Переглядів: 193